ERA-8VRW6811V
MFR.Part #
ERA-8VRW6811V
JLCPCB Part #
C5730226
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS