ERA-8VRW6042V
MFR.Part #
ERA-8VRW6042V
JLCPCB Part #
C6844668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS