ERA-8VRW5601V
MFR.Part #
ERA-8VRW5601V
JLCPCB Part #
C7183855
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS