ERA-8VRW5101V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VRW5101V
JLCPCB Part #
C7273788
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS