ERA-8VRW4322V
MFR.Part #
ERA-8VRW4322V
JLCPCB Part #
C6944801
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS