ERA-8VRW3901V
MFR.Part #
ERA-8VRW3901V
JLCPCB Part #
C20018116
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS