ERA-8VRW3572V
MFR.Part #
ERA-8VRW3572V
JLCPCB Part #
C6191609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS