ERA-8VRW3481V
MFR.Part #
ERA-8VRW3481V
JLCPCB Part #
C7183846
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS