ERA-8VRW3002V
MFR.Part #
ERA-8VRW3002V
JLCPCB Part #
C5688782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS