ERA-8VRW2672V
MFR.Part #
ERA-8VRW2672V
JLCPCB Part #
C7183839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS