ERA-8VRW2671V
MFR.Part #
ERA-8VRW2671V
JLCPCB Part #
C7183836
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS