ERA-8VRW2612V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VRW2612V
JLCPCB Part #
C6944789
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS