ERA-8VRW2552V
MFR.Part #
ERA-8VRW2552V
JLCPCB Part #
C6034468
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS