ERA-8VRW2402V
MFR.Part #
ERA-8VRW2402V
JLCPCB Part #
C7183834
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS