ERA-8VRW2321V
MFR.Part #
ERA-8VRW2321V
JLCPCB Part #
C7273769
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS