ERA-8VRW2001V
MFR.Part #
ERA-8VRW2001V
JLCPCB Part #
C6844655
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS