ERA-8VRW1742V
MFR.Part #
ERA-8VRW1742V
JLCPCB Part #
C6034461
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS