ERA-8VRW1651V
MFR.Part #
ERA-8VRW1651V
JLCPCB Part #
C6844649
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS