ERA-8VRW1431V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VRW1431V
JLCPCB Part #
C7273736
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS