ERA-8VRW1302V
MFR.Part #
ERA-8VRW1302V
JLCPCB Part #
C7273728
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS