ERA-8VRW1202V
MFR.Part #
ERA-8VRW1202V
JLCPCB Part #
C6944769
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS