ERA-8VRW1201V
MFR.Part #
ERA-8VRW1201V
JLCPCB Part #
C6239899
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS