ERA-8VRW1131V
MFR.Part #
ERA-8VRW1131V
JLCPCB Part #
C6548782
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS