ERA-8VRB9761V
MFR.Part #
ERA-8VRB9761V
JLCPCB Part #
C7273716
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS