ERA-8VRB9311V
MFR.Part #
ERA-8VRB9311V
JLCPCB Part #
C6191581
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS