ERA-8VRB9102V
MFR.Part #
ERA-8VRB9102V
JLCPCB Part #
C6613842
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS