ERA-8VRB8871V
MFR.Part #
ERA-8VRB8871V
JLCPCB Part #
C7273713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS