ERA-8VRB8452V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VRB8452V
JLCPCB Part #
C7183815
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS