ERA-8VRB7681V
MFR.Part #
ERA-8VRB7681V
JLCPCB Part #
C6034453
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS