ERA-8VRB7152V
MFR.Part #
ERA-8VRB7152V
JLCPCB Part #
C5688751
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS