ERA-8VRB6801V
MFR.Part #
ERA-8VRB6801V
JLCPCB Part #
C5688745
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS