ERA-8VRB4871V
MFR.Part #
ERA-8VRB4871V
JLCPCB Part #
C6944753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS