ERA-8VRB4301V
MFR.Part #
ERA-8VRB4301V
JLCPCB Part #
C6844635
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS