ERA-8VRB4221V
MFR.Part #
ERA-8VRB4221V
JLCPCB Part #
C7183795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS