ERA-8VRB3601V
MFR.Part #
ERA-8VRB3601V
JLCPCB Part #
C6034436
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS