ERA-8VRB3322V
MFR.Part #
ERA-8VRB3322V
JLCPCB Part #
C6034434
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS