ERA-8VRB3161V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VRB3161V
JLCPCB Part #
C7183772
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS