ERA-8VRB2872V
MFR.Part #
ERA-8VRB2872V
JLCPCB Part #
C7183769
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS