ERA-8VRB2702V
MFR.Part #
ERA-8VRB2702V
JLCPCB Part #
C6944748
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS