ERA-8VRB1741V
MFR.Part #
ERA-8VRB1741V
JLCPCB Part #
C5688708
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS