ERA-8VRB1402V
MFR.Part #
ERA-8VRB1402V
JLCPCB Part #
C6548715
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS