ERA-8VRB1202V
MFR.Part #
ERA-8VRB1202V
JLCPCB Part #
C20018091
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS