ERA-8VRB1132V
MFR.Part #
ERA-8VRB1132V
JLCPCB Part #
C6944730
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS