ERA-8VRB1022V
MFR.Part #
ERA-8VRB1022V
JLCPCB Part #
C6191541
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS