ERA-8VPB9531V
MFR.Part #
ERA-8VPB9531V
JLCPCB Part #
C7183748
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS