ERA-8VPB9311V
MFR.Part #
ERA-8VPB9311V
JLCPCB Part #
C7273685
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS