ERA-8VPB9101V
MFR.Part #
ERA-8VPB9101V
JLCPCB Part #
C6844620
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS