ERA-8VPB8662V
MFR.Part #
ERA-8VPB8662V
JLCPCB Part #
C5634100
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS