ERA-8VPB7682V
MFR.Part #
ERA-8VPB7682V
JLCPCB Part #
C6944726
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS