ERA-8VPB7322V
MFR.Part #
ERA-8VPB7322V
JLCPCB Part #
C6613800
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS